Kniha návštěv

Datum 08.10.2019

Vložil BillyFep

Titulek Progon

Odpovědět

всем привет 789

Datum 09.09.2019

Vložil ThomasSceme

Titulek Привет

Odpovědět

Приветик всем, я тут новенький "352"

Datum 08.01.2017

Vložil Smithk606

Titulek John

Odpovědět

I really like your writing style, fantastic information, thanks for putting up bedkddgfebddddea

Datum 08.09.2011

Vložil Týna

Titulek Úsměvná odpověď pro paní Andreu

Odpovědět

Vážená paní Andreo, když si zde pročítám Váš příspěvek plný negativ musím se usmát, jelikož je jasné, že si tímto léčíte některý z vašich mindráků vůči majitelům, tudíž bych se ani nedivila, kdyby se pan číšník při "takovéto" návštěvě opravdu zapotil :) Bohužel omezenost některých lidí je opravdu neuvěřitelná.. My se s přítelem do penzionu Siesta vždy rádi vracíme protože je to tam co se týče péče o klienty a stravování učiněný ráj :) A kdyby jste při své inspekci v penzionu slídila důkladněji našla byste jistě i několik Kronik Siesty které jsou od začátku do konce popsány jen a jen dobrými zkušenostmi .. Tak se mějte krásně paní Andreo a příště zkuste házet špínu na úrodnou půdu :)

Datum 26.11.2011

Vložil Pavel jo Pavel

Titulek Re: Úsměvná odpověď pro paní Andreu a mladou slečnu Týnu.

Odpovědět

Tak když to tu tak čtu,tak se musím i já pousmát,s politováním musím podotknout,že paní Andrea
bohužel má ve spoustu věcích pravdu. I já jsem dostal a ne jednou špatné jídlo,bylo cítit ale i to se stane. Nemělo by se to bohužel stát .To že číšník je vulgární jsem zažil taky osobně ale to je pouze o lidech. Vulgarismus letí dobou,kdo si to nechá líbit je jeho věc komu to vadí se ozve.
Paní Andrea měla hold tu smůlu že si s kamarády zašla do Penzionu v době,kdy číšník zřejmě neměl svůj den.(musím podotknout že i já jsem zažil pana číšníka nevrlého) ale ještě jsem to přešel. Nemyslím si že by si někdo léčil nějaké mindráky a že si tímto léčí některé mindráky vůči majitelům.
Jen paní Andrea napsala pouze to , co měla na srdci co zažila s kamarády v tomto penzionu. A myslím ,že od toho ta kniha návštěv přeci je. Píší se do ní jak kladně tak i záporně. (Kniha přání a stížností )
A co se týče Vás Týno, píšete že jezdíte s přítelem si odpočinout do tohoto penzionu. Ale to nebudete jezdit tak často, kdyby jste tam byla třeba týden,dva, jako jsem byl já a ne jednou tak by jste asi mluvila možná taky trošičku jinač. A ani se nedivím,že bráníte rodinný podnik když právě vy jste partnerka číšníkova syna,že ano.
Vy si bráníte své a paní Andrea napsala pouze to,co měla na srdci a na jazyku. A to jí bohužel vyčítat nikdo z Vás tady nemůžete. Musíte to brát tak,že se to stalo a paní Andrea se pouze podělila o své zkušenosti. Tak asi jako vy Týno.
Mě se třeba též nelíbilo spoustu věcí,ať to byl slovníček,upravený-neupravený číšník,kuřecí masová směs která byla cítit octem,a psal bych dál a tomu opravdu věřte. Já jsem do penzionu též jezdil a majitele znám oba.
No nic,psal bych toho více ale nemá to cenu řešit takto. Něco špatného je vždy dobré pro něco nového.
Tak asi nějak, jo kniha návštěv,je kniha návštěv.
Přeji penzionu a majitelům tohoto penzionu jen to nej a málo znechucených lidí.
Zdraví Pavel :-)

Datum 28.08.2011

Vložil Andrea

Titulek Vulgární barman ale frajer

Odpovědět

Dobrý den,nerada ale musím reagovat na psaní pana Marka z Plzně.

Zřejmě je pan Marek stálým hostem penzionu Siesta že si vychvaluje tento penzion.
Ale moje zkušenost je zcela jiného názoru.
Před rokem jsem byla s přáteli v Harrachově na výletě.A někdo z přátel dostal tip na Penzion Siesta ve Smržovce.
Pamatuji si,že jsou to dva majitelé.
K jídlu jsme si dali :Rizoto s kuřecím masem,polévku s kuličkami.
Polévka jen vývar a kuličky jinak samá voda.
Rizoto zavánělo zkaženým masem, a chuťově jinak nic moc. Ale i tak by to nebylo tak hrozné,kdybychom nedostali pivo do špinavých sklenic..Na sklenicích byla ještě rtěnka kterou tam zanechala nějaká namalovaná dáma.
V restaurace byla čistá,jen nás zarazila pod stolem jejich fenka.
Pan číšník velice upovídaný,to by nebylo nic špatného ba právě naopak.Budil příjemný pocit baviče.A pan kuchař též,ten se s námi též bavil.
To by bylo v pořádku jelikož toto řemeslo to vyžaduje.
Seděli jsme s přáteli asi 3hodiny v baru a povídali jsme si.
Pan číšník si pak šel na chodbičku zakouřit,to by taky nebylo nic špatného,do doby kdy moje kamarádka si chtěla odběhnout na toaletu. Toaleta v mezi patře,s prominutím můj výraz byla doslova posraná !A při návratu z toalety nechtíc vyslechla rozhovor mezi kuchařem a barmanem. Ten menší myslím pan barman prohlásil:..
,,Už by kreténi mohli vypadnout,už mě tu serou! Dvě hodiny tu seděj u piva!A žádný kšefty snima,,Ano toto prohlásil pan barman.!!!Což by si neměl ani dovolit!Jelikož my kreténi jsme jim nechali vydělat peníze,útrata dělala přes 600,- a on se baví o hostech tímto způsobem.
Kdyby se pan majitel raději podíval na to,jak se v restauracích obsluhuje. Jelikož obsluhoval v šusťákových kalhotách a v tričku které měl propocené .A byl nehorázně cítit.
Prominte,ale takhle by bar nikdo neměl obsluhovat! Když je vůlgární na hosty i když za zády ale je.
Pro příště by si měl pan barman dávat pozor na pusu co povídá. Já si toto dovolit,jako podnikatelka ve stejném oboru,tak mohu za pár zavřít svou živnost.

Tak toto je můj-náš zážitek z penzionu Siesta ve Smržovce.
S pozdravem Andrea.

Datum 04.09.2011

Vložil Petr

Titulek Re: Vulgární barman ale frajer

Odpovědět

Andreo, omlouvám se, že volím tuto cestu, ale rád bych přidal svou zkušenost k té Vaší. Kontaktujete mě, prosím, na mail strejdamysak@seznam.cz, a možná si o zkušenostech budeme moci popovídat.

Datum 11.02.2011

Vložil Marek a Petra z Plzně

Titulek Nevšední kulinářské zážitky

Odpovědět

V penzionu Siesta se vždy cítíme skvěle. Od příjemné domácí atmosféry, přes ÚŽASNOU kuchyni po nádherné prostředí Jizerských hor. V zimě na lyže, v létě kola nebo nordic walking. Masáže o dva domy výš, co víc si přát? Snad jen nechat si od Čendy vyprávět své neuvěřitelné sny :-)). Prostě pobyt v tomto penzionu je úžasnou relaxací a balzámem na duši i tělo! Opět se na Vás budeme těšit a děkujeme za vše!!!