Kniha návštěv

Datum 26.11.2011

Vložil Pavel jo Pavel

Titulek Re: Úsměvná odpověď pro paní Andreu a mladou slečnu Týnu.

Tak když to tu tak čtu,tak se musím i já pousmát,s politováním musím podotknout,že paní Andrea
bohužel má ve spoustu věcích pravdu. I já jsem dostal a ne jednou špatné jídlo,bylo cítit ale i to se stane. Nemělo by se to bohužel stát .To že číšník je vulgární jsem zažil taky osobně ale to je pouze o lidech. Vulgarismus letí dobou,kdo si to nechá líbit je jeho věc komu to vadí se ozve.
Paní Andrea měla hold tu smůlu že si s kamarády zašla do Penzionu v době,kdy číšník zřejmě neměl svůj den.(musím podotknout že i já jsem zažil pana číšníka nevrlého) ale ještě jsem to přešel. Nemyslím si že by si někdo léčil nějaké mindráky a že si tímto léčí některé mindráky vůči majitelům.
Jen paní Andrea napsala pouze to , co měla na srdci co zažila s kamarády v tomto penzionu. A myslím ,že od toho ta kniha návštěv přeci je. Píší se do ní jak kladně tak i záporně. (Kniha přání a stížností )
A co se týče Vás Týno, píšete že jezdíte s přítelem si odpočinout do tohoto penzionu. Ale to nebudete jezdit tak často, kdyby jste tam byla třeba týden,dva, jako jsem byl já a ne jednou tak by jste asi mluvila možná taky trošičku jinač. A ani se nedivím,že bráníte rodinný podnik když právě vy jste partnerka číšníkova syna,že ano.
Vy si bráníte své a paní Andrea napsala pouze to,co měla na srdci a na jazyku. A to jí bohužel vyčítat nikdo z Vás tady nemůžete. Musíte to brát tak,že se to stalo a paní Andrea se pouze podělila o své zkušenosti. Tak asi jako vy Týno.
Mě se třeba též nelíbilo spoustu věcí,ať to byl slovníček,upravený-neupravený číšník,kuřecí masová směs která byla cítit octem,a psal bych dál a tomu opravdu věřte. Já jsem do penzionu též jezdil a majitele znám oba.
No nic,psal bych toho více ale nemá to cenu řešit takto. Něco špatného je vždy dobré pro něco nového.
Tak asi nějak, jo kniha návštěv,je kniha návštěv.
Přeji penzionu a majitelům tohoto penzionu jen to nej a málo znechucených lidí.
Zdraví Pavel :-)

Zpět na diskuzi