Kniha návštěv

Datum 28.08.2011

Vložil Andrea

Titulek Vulgární barman ale frajer

Dobrý den,nerada ale musím reagovat na psaní pana Marka z Plzně.

Zřejmě je pan Marek stálým hostem penzionu Siesta že si vychvaluje tento penzion.
Ale moje zkušenost je zcela jiného názoru.
Před rokem jsem byla s přáteli v Harrachově na výletě.A někdo z přátel dostal tip na Penzion Siesta ve Smržovce.
Pamatuji si,že jsou to dva majitelé.
K jídlu jsme si dali :Rizoto s kuřecím masem,polévku s kuličkami.
Polévka jen vývar a kuličky jinak samá voda.
Rizoto zavánělo zkaženým masem, a chuťově jinak nic moc. Ale i tak by to nebylo tak hrozné,kdybychom nedostali pivo do špinavých sklenic..Na sklenicích byla ještě rtěnka kterou tam zanechala nějaká namalovaná dáma.
V restaurace byla čistá,jen nás zarazila pod stolem jejich fenka.
Pan číšník velice upovídaný,to by nebylo nic špatného ba právě naopak.Budil příjemný pocit baviče.A pan kuchař též,ten se s námi též bavil.
To by bylo v pořádku jelikož toto řemeslo to vyžaduje.
Seděli jsme s přáteli asi 3hodiny v baru a povídali jsme si.
Pan číšník si pak šel na chodbičku zakouřit,to by taky nebylo nic špatného,do doby kdy moje kamarádka si chtěla odběhnout na toaletu. Toaleta v mezi patře,s prominutím můj výraz byla doslova posraná !A při návratu z toalety nechtíc vyslechla rozhovor mezi kuchařem a barmanem. Ten menší myslím pan barman prohlásil:..
,,Už by kreténi mohli vypadnout,už mě tu serou! Dvě hodiny tu seděj u piva!A žádný kšefty snima,,Ano toto prohlásil pan barman.!!!Což by si neměl ani dovolit!Jelikož my kreténi jsme jim nechali vydělat peníze,útrata dělala přes 600,- a on se baví o hostech tímto způsobem.
Kdyby se pan majitel raději podíval na to,jak se v restauracích obsluhuje. Jelikož obsluhoval v šusťákových kalhotách a v tričku které měl propocené .A byl nehorázně cítit.
Prominte,ale takhle by bar nikdo neměl obsluhovat! Když je vůlgární na hosty i když za zády ale je.
Pro příště by si měl pan barman dávat pozor na pusu co povídá. Já si toto dovolit,jako podnikatelka ve stejném oboru,tak mohu za pár zavřít svou živnost.

Tak toto je můj-náš zážitek z penzionu Siesta ve Smržovce.
S pozdravem Andrea.

Zpět na diskuzi